Aktualności - Mosińska Biblioteka Publiczna

Plakat zapraszający na zabawę w świetle latarek. Grafika to jesienne liście i latarki na ich tle.

Latarki

Czytamy i bawimy się przy świetle latarek! 22 października o godz. 18.00.  Zapraszamy dzieci w wieku 3 -  6 lat, liczba uczestników ograniczona. Wejściówki można rezerwować telefonicznie 8-132-332 Lub osobiście w bibliotece.

Grupa stojącej młodzieży w maseczkach na twarzy oraz pani bibliotekarka na tle regałów bibliotecznych

Rowerowa wycieczka do biblioteki w Mosinie

23 wrzesień 2020r - środa.

Grupa dzieci siedzi na patio na kolorowych krzesełkach. Za nimi puste sztalugi.

Lato w bibliotece - kapsuła czasu

Co Wasze dzieci chciałaby przekazać sobie za 10 lat? w kapsule czasu zamknęły informacje o tym, co w tej chwili jest dla nich ważne, jak wygląda ich codzienność, kogo najbardziej lubią, co czytają, zostawiły obrys swoich dłoni... jeden z chłopców zdeponował maseczkę antywirusową i dodał odpowiedni opis.

Wakacyjne warsztaty z książką

Najlepszym sposobem na upalny poranek jest zanurkowanie w stawie pełnym żab - nawet jeśli ten staw i te żaby istnieją tylko na kartach opowieści.

Plakat zapraszający na warsztaty literackie. Ilustracja przedstawiająca chłopca i dziewczynkę z kapsułą czasu.

Kapsuła czasu - warsztaty literacko-twórcze

Zapraszamy dzieci 7-9 lat na warsztaty z cyklu LATO W BIBLIOTECE.

8 lipca o godz. 12 "Kapsuła czasu", czyli zajęcie literacko-twórcze oparte na opowieści z serii "Ignacy i Mela na tropie złodzieja", prowadzone przez autorkę książek.

Ogłoszenie wyników w konkursie "MAŁY - WIELKI ILUSTRATOR"!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i ilustracje, które odzwierciedliły Waszą wspaniałą wyobraźnię.

Niektóre nowości w zbiorach

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvas" position.

Wróć na początek strony