Plakat przedstawiający po prawej stronie otwartą książkę na zielonym tle, po lewej znajduje się okładka książki.

Zanim wystygnie kawa, czyli powieść japońska na DKK

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 17!

Zdjęcie to strona z książki Sanatorium Doroty Gellner. To ilustracja kuracjuszy w basenie i żaby na kole.

Sanatorium, czyli spotkanie DKK

Sanatorium było często w literaturze wykorzystywane jako miejsce specyficzne, zawieszone między życiem a śmiercią.

Plakat przedstawiający z jednej strony okładkę książki o Mołdawii, z prawej strony młodego mężczyznę ze słuchawkami , leżącymi na stole.

Spotkanie z podcasterem Miłoszem Szymańskim

12 lutego w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z podcasterem Miłoszem Szymańskim. Kim jest nasz gość?

Plakat zapraszający na spotkanie DKK. Na zielonym tle otwarta księga, obok stos książek.

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza!

Zapraszamy raz w miesiącu w poniedziałki o godz. 17.00 ludzi, dla których książki są pasją, którzy lubią o nich porozmawiać lub posłuchać wrażeń z lektur innych uczestników klubu!
Plakat informujący o zmianie godzin otwarcia biblioteki.

Zmiana godzin otwarcia Biblioteki!

Od listopada ZMIANA GODZIN OTWARCIA Biblioteki w Mosinie! W środę pracujemy dłużej, do godz. 19, w piątek do godz. 17.