Plakat przedstawiający na tle zamazanych cegieł zdjecie kobiety oraz grafikę postaci złodzieja, trzymającego książkę

Spotkanie z JOANNĄ JODEŁKĄ

13 maja w poniedziałek o godz. 18 zapraszamy na spotkanie z autorką kryminałów, Joanną Jodełką.

Plakat przedstawiający po prawej stronie otwartą książkę na zielonym tle, po lewej znajduje się okładka książki.

Zanim wystygnie kawa, czyli powieść japońska na DKK

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 17!

Zdjęcie to strona z książki Sanatorium Doroty Gellner. To ilustracja kuracjuszy w basenie i żaby na kole.

Sanatorium, czyli spotkanie DKK

Sanatorium było często w literaturze wykorzystywane jako miejsce specyficzne, zawieszone między życiem a śmiercią.

Plakat przedstawiający z jednej strony okładkę książki o Mołdawii, z prawej strony młodego mężczyznę ze słuchawkami , leżącymi na stole.

Spotkanie z podcasterem Miłoszem Szymańskim

12 lutego w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z podcasterem Miłoszem Szymańskim. Kim jest nasz gość?

Plakat zapraszający na spotkanie DKK. Na zielonym tle otwarta księga, obok stos książek.

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza!

Zapraszamy raz w miesiącu w poniedziałki o godz. 17.00 ludzi, dla których książki są pasją, którzy lubią o nich porozmawiać lub posłuchać wrażeń z lektur innych uczestników klubu!
Plakat informujący o zmianie godzin otwarcia biblioteki.

Zmiana godzin otwarcia Biblioteki!

Od listopada ZMIANA GODZIN OTWARCIA Biblioteki w Mosinie! W środę pracujemy dłużej, do godz. 19, w piątek do godz. 17.