Featured

Od czerwca obowiązuje nowy REGULAMIN KORZYSTANIA ORAZ OTRZYMANIA DARMOWEGO KODU LEGIMI W MOSIŃSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ!

 

  1. Bezpłatne kody wydawane będą aktywnym Czytelnikom (zarejestrowanym użytkownikom, którzy wypożyczyli na zewnątrz co najmniej jedną pozycję w przeciągu ostatnich 6 miesięcy).
  2. Kody dostępu będą wydawane wyłącznie Czytelnikom, którzy nie mają zadłużeń na koncie bibliotecznym.
  3. Bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane są na miejscu w bibliotece lub mailowo tylko i wyłącznie pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Nowa pula kodów wydawana jest co miesiąc począwszy od pierwszego dnia roboczego każdego kolejnego miesiąca. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy od pierwszego dnia nowego miesiąca, nie ma możliwości rezerwacji kodów. Pracownicy Biblioteki nie biorą pod uwagę zgłoszeń przesłanych przed pierwszym dniem nowego miesiąca.
  5. Na jedną kartę czytelnika przydzielany jest jeden kod.
  6. Otrzymany kod należy aktywować w miesiącu, w którym czytelnik go otrzymał (np. kod otrzymany w styczniu, należy aktywować przed końcem stycznia, kod otrzymany w lutym – przed końcem lutego ), inaczej kod wygasa.
  7. Kody do aplikacji Legimi nie będą wydawane Czytelnikom, którzy pobrali kod, ale z niego nie skorzystali (nie aktywowali i/lub nie pobrali żadnej książki w poprzednim miesiącu). W takim wypadku, wydawanie kodów zostanie wstrzymane na 2 miesiące.
  8. Kod jest przeznaczony wyłącznie dla osoby, której był wydany. Zabrania się przekazywania kodów osobom trzecim.
  9. Pojedynczy kod umożliwia równoczesne korzystanie z usługi na maksymalnie dwóch różnych urządzeniach.
  10. Kwestie sporne i nieuregulowane niniejszym Regulaminem należy zgłaszać osobiście lub mailowo do Dyrektor Mosińskiej Biblioteki Publicznej pod adresem

Niektóre nowości w zbiorach